Ekibimiz

MELSADENT

Alanında Uzman Hekimler

Tecrübeli kadromuz ile güvenilir ekip olma anlayışıyla; hasta memnuniyeti ve kalite ile birlikte ilkelerimizden ödün vermeden ülke ve dünya standartlarına uygun olarak hizmet sunmaktayız.

Gülüş Estetiği - Protez

Uzm. Dt. Yusuf Karabaş
Özgeçmiş

Uzm. Dt. Yusuf Karabaş

Polikliniğimizin kurucu ortaklarından olan Uzm. Dt. Yusuf KARABAŞ, 1991 doğumludur. Uzman hekimimiz, 2014 yılında Gazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun olduktan sonra Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi protez uzmanlığı bölümünde asistan olarak göreve başlamıştır. Uzmanlık eğitimini 2019 yılında tamamlayan Uz.Dt. Yusuf KARABAŞ, bu tarihten itibaren hekimlik görevini özel sağlık kuruluşlarında aralıksız olarak başarıyla icra etmiştir. Dijital diş hekimliği alanındaki gelişmeleri yakından takip eden hekimimiz, mesleğini etik değerlere bağlı ve insani ilişkilere önem veren bir anlayışla polikliniğimizde tam zamanlı olarak sürdürmektedir.

Eğitim Bilgileri
Lisans: Gazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi 2009-2014
Uzmanlık: Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi 2015-2020

Ortodonti

Dt. Kübra Karabaş
Özgeçmiş

Dt. Kübra Karabaş

Polikliniğimizin kurucu ortaklarından olan Dt. Kübra KARABAŞ, 1992 doğumludur. Hekimimiz, 2015 yılında Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun olmuştur. 2018 yılında Gazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Ortadonti Bölümü’nde doktora eğitimine başlayan hekimimiz, kliniğimizde hizmet vermektedir.

Eğitim Bilgileri
Lisans: Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi 2010-2015
Doktora: Gazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi 2018—

IMG_0329

Genel Diş Hekimliği

Dt. Zeynep ALİBAKAN
Özgeçmiş

Dt. Zeynep ALİBAKAN

Polikliniğimizin staff hekimlerinden Dt. Zeynep ALİBAKAN 1998 Trabzon doğumludur. Hekimimiz, 2021 yılında İstanbul Okan Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun olmuştur. Mezuniyet sonrası İstanbul Anadolu yakasında 2 farklı özel poliklinikte çalışmış olup şu an Özel Melsadent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinde mesleğini sürdürmektedir. Hekimimiz alanındaki gelişmeleri yakından takip edip, çeşitli kurslara katılarak kendini geliştirmeye özen göstermektedir. Mesleğini seven ve etik değerlere bağlı, insan ilişkilere önem veren hekimimiz polikliniğimizde tam zamanlı olarak bulunmaktadır.

Eğitim Bilgileri
Lisans: İstanbul Okan Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi 2016-2021

IMG_0360

Genel Diş Hekimliği

Dt. Ahsen ÜNAL
Özgeçmiş

Dt. Ahsen ÜNAL

Polikliniğimizin staff hekimlerinden Dt. Ahsen ÜNAL 1999 Niğde doğumludur. Hekimimiz, 2023 yılında Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği(İngilizce) Fakültesi’nden mezun olmuştur. Özel Melsadent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinde mesleğini sürdürmektedir. Hekimimiz alanındaki gelişmeleri yakından takip edip, çeşitli kurslara katılarak kendini geliştirmeye özen göstermektedir. Mesleğini seven ve etik değerlere bağlı, insan ilişkilere önem veren hekimimiz polikliniğimizde tam zamanlı olarak bulunmaktadır.

Eğitim Bilgileri
Lisans:Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği (İngilizce) Fakültesi 2017-2023

DSC03427-min

Asistan

Kübra Nur Suci
DSC03430-min

Asistan

Pınar Doğan
DSC03438-min

Asistan

Serap Taş
WeCreativez WhatsApp Support
Temsilcimizden online destek ve randevu alabilirsiniz.
👋 Nasıl yardımcı olabilirim?