Kurumsal

MELSADENT

Deneyimli & Uzman Kadro…

Polikliniğimiz, Uz.Dt. Yusuf Karabaş ile değerli eşi Dt.Kübra Karabaş’ın öncülüğünde 2022 yılı sonlarında kuruluş aşamasını tamamlamış ve 2023 yılında “Melsadent” ismi altında faaliyete geçmiştir. Polikliniğimizin isminde geçen “Melsa” kelimesi “pürüzsüz” anlamındadır. Melsa isminin anlamından da hareketle ağız ve diş sağlığı alanında sunduğumuz hizmetlerin kalitesinin pürüzsüz olması temel hedefimizdir.

Kurucu hekimlerimiz, 10 yıla yaklaşan hekimlik tecrübelerini “Melsadent” ailesi altına başta Tuzla olmak üzere çevre ilçelerde ikamet eden vatandaşlarımızın hizmetine sunmaktan kıvanç duymaktadır.

Polikliniğimizde 5 adet muayene üniti bulunmakta, panoramik rontgen, diode lazer, endodontik motorlar, dijital ölçü alımını sağlayan tarayıcı cihazlar ile dünya standartlarında bir tedavi ortamı sunulmaktadır.

Polikliniğimiz “Gülüşünüz dünyayı değiştirsin” sloganı ile alanında uzman kadrosu ve güleryüzlü personeli eşliğinde sizlere hizmet vermeye devam edecektir.

Neden Melsadent ?

Evrensel ve etik değerler çerçevesinde, klinik tedavi hizmetlerinin niteliğini sürekli arttıran, bu alanda gereksinim ve sorunlara uluslararası standartlarda yanıt verebilen; yenilikçi, öncü ve referans alınan bir ağız ve diş sağılığı polikliniği olma yolunda ilerlemekteyiz.
melsaabout02

MELSADENT

“Sağlığınızı ve Gülümsemenizi Önemsiyoruz”

Melsadent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği olarak alanında uzman diş hekimi kadromuz ile ağız ve diş sağlığı alanında size özel ve kalıcı çözümler üretiyoruz.

MELSADENT

Hedeflerimiz
Ağız ve diş sağlığı hizmetlerinde ülkemiz ve uluslararası alanda hizmet almak isteyen hastalarına kaliteli, doğru tedavi hizmetleri uygulayan ve bu emek için teknik cihazlarını, medikal malzemelerini, bilgi ve eğitim standartlarını yüksek tutan bir merkez olmak.
Ağız ve diş sağlığı alanında bütün sağlık hizmetlerini doğru güvenilir biçimde ve uygun maliyetlerle tüm hastalarımıza sunabilmek.
Mesleğini seven, insana değer veren hekim ve sağlık personeli yetiştirebilmek ayrıca diş hekimi korkusunu yok edip daha güçlü hasta hekim ilişkisini hakim kılmaktır.
Melsa Dent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği olarak çağa uygun ekipmanlar ve her geçen gün kendini yenileyen hekimlerimizle hizmet vermekteyiz.
Kliniğimizde son teknoloji ürünü cihazlar ve tedavi yöntemleri ile hastalarımıza konforlu ve güvenli ağız ve diş sağlığı hizmetleri sunuyoruz.
WeCreativez WhatsApp Support
Temsilcimizden online destek ve randevu alabilirsiniz.
👋 Nasıl yardımcı olabilirim?